Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą informatyczną firm oraz osób prywatnych. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu informatyki. Każdy klient jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się dopasować ofertę najbardziej optymalną do jego potrzeb. Komunikujemy się w sposób prosty i zrozumiały, bez zbędnej terminologii informatycznej, tam gdzie nie jest ona potrzebna. Stawiamy na bezpośredniość i uczciowść wobec Klienta. Działamy według nowoczesnych, światowych standardów dopasowując nasze usługi do najnowszych trendów w dziedzinie IT.

Nasze główne usługi/produkty to:

Obsługa firm. Prowadzimy kompleksową obsługę informatyczną firm. Zajmujemy się budową sieci komputerowych oraz zamówieniami sprzętu infomatycznego.

Serwis. Prowadzimy serwis sprzętu IT. Serwisujemy takie urządzenia jak: komputery PC oraz laptopy, drukarki, tablety, smartfony i inne

Strony WWW. Oferujemy tworzenie oraz administrację stronami WWW. Jako nieliczni w Polsce zajmuemy się odwirusowywaniem stron internetowych!

Hosting. Proponujemy 3 atrakcyjne pakiety hostingowe, dostosowane do Twoich potrzeb. Dostęp do Panelu DirectAdmin, konta e-mail w ramach pakietu, możliwość zarządzania bazami danych to tylko nieliczne zalety naszej oferty. Kliknij po szczegóły…

Nasze główne atuty to:

Niezawodność
Na naszych usługach możesz polegać! Proponujemy rozwiązania sprawdzone, oparte o nowoczesne, światowe standardy. Gwarantujemy ciągłość ich działania oraz zgodność z założonymi parametrami. Czasy reakcji na zgłoszone problemy skracamy do niezbędnego minimum.

Bezpieczeństwo
Twoje dane zawsze bezpieczne! We wszystkich realizowanych projektach szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo Twoich danych. Stosujemy sprawdzone mechanizmy zabezpieczające oraz wielowymiarowe systemy backupu.

Przystępność
Nowoczesna Informatyka na wyciągnięcie ręki! Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty informatyczne były jak najbardziej zrozumiałe dla zwykłego użytkownika. Przystępne i przejrzyste interfejsy pozwalają naszym Klientom na samodzielne zarządzanie usługami IT, bez konieczności posiadania skomplikowanej wiedzy.

Terminowość
Terminowość to nasz dewiza! W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z tego, że terminowe wykonywanie powierzonych prac jest podstawą dobrych relacji z Klientem. Projekty wdrażamy w oparciu o harmonogramy, a Klient informowany jest o postępach na każdym etapie realizacji.

Zapraszamy do kontaktu. 
Zadzwoń pod numer: 600-734-683
lub napisz na adres: info@sx7.pl.
Odpowiemy na każde Twoje pytanie!