Chcesz poprawić wyniki swojej firmy? Zwiększyć sprzedaż oferowanych produktów lub usług, ale nie wiesz jak to zrobić?

Mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Twoja nowa strona internetowa już od 800 zł!

Jesteśmy pasjonatami Internetu i reklamy. Staramy się być na „topie” z każdą nową formą prezentacji informacji w Internecie i nie tylko. Każdy z naszych projektów wyróżnia się oryginalnością i indywidualnym podejściem. Strony, które tworzymy, dopasowujemy do najnowszych standardów regulujących wyświetlanie i pozycjonowanie strony w Internecie.

Co wykonujemy?
• Przygotowanie indywidualnej grafiki na stronę
Pomoc przy wyborze hostingu
Wdrożenie nowej strony zgodnie ze specyfikacją klienta
Opieka powdrożeniowa

Jak to wygląda?
Proces tworzenia/modernizacji strony składa się zazwyczaj z następujących etapów:

• Wstępne wymagania
Ustalamy wstępne wymagania dla strony odnośnie wyglądu, treści i potrzebnych funkcjonalności.
• Redakcja materiałów
Przesyłasz nam wszelkie materiały niezbędne do wypełnienia strony treścią (opisy, zdjęcia, pliki multimedialne i inne). Istnieje możliwość zlecenia stworzenia tych materiałów przez nas.
• Miejsce dla strony
Ustalamy wspólnie gdzie strona będzie umieszczona (na jakim serwerze i pod jakim adresem). Pomagamy przy rejestracji domeny i wykupieniu miejsca na serwerze. Istnieje możliwość umieszczenia strony na naszym serwerze.
• Grafika na stronę
Wykonujemy wstępny projekt layoutu według Twoich wytycznych. Wprowadzamy niezbędne poprawki.
• Wersja demonstracyjna
Wykonujemy wersję demo strony (ze wszystkimi funkcjonalnościami). Wprowadzamy niezbędne poprawki
• Wdrożenie strony
Wdrażamy stronę na docelowym serwerze.
• Testy strony
Testujemy stronę pod różnymi przeglądarkami. Testy obejmują wszystkie funkcjonalności. Wprowadzamy niezbędne poprawki.
• Opieka nad stroną
Opiekujemy się stroną jeszcze przez 2 miesiące od wdrożenia, abyś miał pewność, że wszystko będzie działać poprawnie. Po tym okresie istnieje możliwośd wykupienia rocznego wsparcia dla strony

Kontrola na każdym etapie!
Na każdym etapie jesteś informowany o postępach prac. W każdym momencie możesz wprowadzać zmiany, sugerować rozwiązania. Najważniejsze dla nas jest to, aby efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania! Dojeżdżamy do klienta! Możliwośd wykonania sesji fotograficznych u klienta na potrzeby strony www!

Teraz sam możesz decydować o wyglądzie swojej strony!
Strony wykonujemy na bazie systemów CMS (Systemów Zarządzania Treścią), dzięki którym Ty sam możesz uzupełniać treści w serwisie. Po wdrożeniu strony otrzymasz dostęp do Panelu Zarządzania stroną, a także obszerną instrukcję jak wykonywać podstawowe czynności (dodawanie, edycja, usuwanie treści; zarządzanie modułami i inne)

Funkcjonalności szyte na Twoje potrzeby!
Dopasowujemy możliwości strony do Twoich indywidualnych potrzeb. Standardowe funkcjonalności tj. galeria, kontakt, newsletter mogą być poszerzone o: sklep internetowy, indywidualne profile użytkowników, obsługę komunikatorów, zarządzanie listami mailingowymi i wiele innych. Na etapie ustaleń proponujemy Ci zazwyczaj listę funkcjonalności, które, naszym zdaniem, wygenerują odpowiedni ruch na stronie, a co za tym idzie odpowiedni przychód w Twojej firmie.

Twoja strona zgodna ze standardami!
Nasze strony wykonane są według światowych standardów, przez co tak samo wyświetlają się we wszystkich popularnych przeglądarkach i rozdzielczościach.

Ile to kosztuje?
Koszt wykonania strony internetowej ustalany jest indywidualnie, w zależności od zamówionych funkcjonalności. Cenę typowej strony www (do 10 podstron, opartą na CMS z galerią) wyceniliśmy na poziomie … zł

Nasze projekty:

strona_www_1    strona_www_2    strona_www_3    strona_www_4

WWWIEMY CZEGO POTRZEBUJESZ!